Najlepsze prezenty dla dziewczyny

 

Dylemat, przed którym wielu mężczyzn spotyka się będąc w związku. Co jej kupić?!

Czy to na urodziny, święta, czy może pod choinkę. Problem jest ten sam.  A jak wiadomo, kobieta wybredną jest. Na szczęście, jeżeli kocha, to zadowoli się nawet zwykłym kwiatkiem zerwanym podczas spaceru. Możesz ją jednak zaskoczyć naszymi propozycjami.

 

Biżuteria

Kobiety kochają złoto. Ale uważaj na podróbki, w przeciwieństwie do facetów, wiele kobiet jest uczulonych na pobiżuteria z perełdrób. Zaobserwuj, jaką biżuterią nosi Twoja ukochana. Jeżeli lubi celebrytki, kup jej wyróżniająca się. Może się okazać, że woli naturalną biżuterię, np. z bursztynu, albo korale. Co by c jej nie kupił, z pewnością będzie się cieszyć.

 

Wycieczka

Zabierz ją w romantyczne miejsce. Weekend w górach albo na mazurach? Nie musi być drogo, ale z pewnością będzie romantycznie. Liczą się chwile we dwoje. Spacer będziecie wspominać bardzo długo, a jeżeli będzie chciała wrócić to znak, ze jej się tam bardzo podobało.

 

Wino i czekolada

Kobiety kochajszampan i czekoladaą, gdy jej chłopak poświęca jej uwagę. Kup więc jej ulubione wino i czekoladę, która kocha i zaproponuj jej wspólny wieczór. Nie włączaj telewizora, wystarczy cicha muzyka grająca w tle i rozmawiajcie o wszystkim.

 

Kwiaty

Standardowy prezent, ale któremu nie będzie mogła się oprzeć. Bo jaka kobieta nie lubi kwiatów? Daj jej takie, jakie lubi, niekoniecznie oklepaną już róże. Jeżeli kocha wiosnę to polne kwiaty okażą się najlepsze.

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *